Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 239
Dzisiaj odsłon: 396
Ogółem wizyt: 267 931
Ogółem odsłon: 487 535

Goście: 10Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Kampanie i projekty Zespołu Interdyscyplinarnego w Miękini
Kampanie i projekty Zespołu Interdyscyplinarnego w Miękini

 

 

Zespół Interdyscyplinarny działający przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini oprócz realizacji zadań określonych w Gminnym Programie Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie i Ochrony Ofiar Przemocy w Rodzinie dla Gminy Miękinia na lata 2016-2021, angażuje się również  w projekty i kampanie społeczne.Aktualnie na terenie Gminy Miękini realizowany jest projekt pod nazwą „Porozmawiajmy o przemocy!” oraz kampania społeczna pn. „ Nie bądź małpą! Usłysz! Zauważ! Mów!”. Powyższe projekty mają na celu zwiększenia świadomości mieszkańców o występowaniu zjawiska przemocy w różnych środowiskach życia społecznego, jego formach oraz zwiększenie skuteczności radzenia sobie z tym zjawiskiem i obrony przed nim. W trakcie trwania projektów mieszkańcy będą informowani o instytucjach pomocowych jak i grupach wsparcia. Projekty mają na celu zaangażować mieszkańców wszystkich grup wiekowych do udziału w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach ze specjalistami. Ponadto w ramach projektu będą również organizowane konkursy dla dzieci z Zespołów Szkolno – Przedszkolnych z terenu Gminy Miękinia.

 

O szczegółach dotyczących projektu będziemy na bieżąco informować na stronie www.gops.miekinia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

 

W razie pytań dotyczących kampanii i projektu realizowanych przez Zespół Interdyscyplinarny w Miękini prosimy o kontakt telefoniczny lub osobisty z przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego, Panią Moniką Międzyrzecką pod nr tel. 71/ 736 08 50 lub z sekretarzem Zespołu Interdyscyplinarnego, Panią Aleksandrą Kutkiewicz –Długosz, pok. 108 w GOPS Miękinia, tel. 71/736 08 60. 

 

 ewelina, 03-10-2018, odsłon: 185

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0270