Od dnia 1 sierpnia 2019r wnioski o świadczenie wychowawcze, rodzinne, "Dobry start" i rodzicielskie oraz o fundusz alimentacyjny przyjmowane będą w niżej wymienionych godzinach:

 

Poniedziałek od 7.30 do 12.00

Wtorek od 7.30 do 12.00

Środa od 12.00 do 17.00

Czwartek od 7.30 do 12.00

Piątek od 7.30 do 12.00

Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 75
Dzisiaj odsłon: 139
Ogółem wizyt: 243 416
Ogółem odsłon: 434 402

Goście: 8Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Projekt pn. „I ty możesz zostać bohaterem!”
Projekt pn. „I ty możesz zostać bohaterem!”

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „I Ty możesz zostać bohaterem!”.

 

Projekt będzie polegał na przeprowadzeniu warsztatów dla rodziców, dziadków, opiekunów dzieci przez doświadczonych ratowników medycznych (https://www.gotowidoratowania.pl), na temat pierwszej pomocy pediatrycznej.Celem projektu jest edukacja społeczności lokalnej mieszkańców Gminy Miękinia w zakresie działań udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej. Zdobycie umiejętności oceny bezpieczeństwa: własnego; miejsca zdarzenia; poszkodowanego; świadków. Poszerzenie wiedzy dotyczącej prawidłowego i skutecznego wzywania pomocy. Zdobycie umiejętności kontroli stanu przytomności, drożności dróg oddechowych i oddechu dziecka. Celem projektu jest również nabycie wiedzy dotyczącej przyczyn zatrzymania krążenia u dzieci i niemowląt. Mieszkańcy będą mogli również uzyskać informacje jak skutecznie przeprowadzić resuscytacje krążeniowo-oddechową u dzieci i niemowląt. Projekt potrwa do sierpnia br. i jest skierowany do rodziców, dziadków oraz opiekunów dzieci.

 

Planowane są warsztaty w Wilkszynie, Miękini i Lutyni w miesiącach czerwiec,sierpień i wrzesień.

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na warsztaty w Miękini, które odbędą się w dniu 31.08.2019r.

 

W celu zapisania się na warsztaty, zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem projektu: Panią Katarzyną Muszkalską, tel. 717360856. Zapraszamy również osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Miękinia ul. Kościuszki 41, pok. 102.

 

O szczegółach dotyczących projektu będziemy na bieżąco informować na stronie www.gops.miekinia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

 ewelina, 29-05-2019, odsłon: 44

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0183