Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 161
Dzisiaj odsłon: 248
Ogółem wizyt: 222 688
Ogółem odsłon: 405 897

Goście: 3Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Projekt pn. „I ty możesz zostać bohaterem!”
Projekt pn. „I ty możesz zostać bohaterem!”

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „I Ty możesz zostać bohaterem!”.

 

Projekt będzie polegał na przeprowadzeniu warsztatów dla rodziców, dziadków, opiekunów dzieci przez doświadczonych ratowników medycznych (https://www.gotowidoratowania.pl), na temat pierwszej pomocy pediatrycznej.Celem projektu jest edukacja społeczności lokalnej mieszkańców Gminy Miękinia w zakresie działań udzielania pierwszej pomocy pediatrycznej. Zdobycie umiejętności oceny bezpieczeństwa: własnego; miejsca zdarzenia; poszkodowanego; świadków. Poszerzenie wiedzy dotyczącej prawidłowego i skutecznego wzywania pomocy. Zdobycie umiejętności kontroli stanu przytomności, drożności dróg oddechowych i oddechu dziecka. Celem projektu jest również nabycie wiedzy dotyczącej przyczyn zatrzymania krążenia u dzieci i niemowląt. Mieszkańcy będą mogli również uzyskać informacje jak skutecznie przeprowadzić resuscytacje krążeniowo-oddechową u dzieci i niemowląt. Projekt potrwa do sierpnia br. i jest skierowany do rodziców, dziadków oraz opiekunów dzieci.

 

Planowane są warsztaty w Wilkszynie, Miękini i Lutyni w miesiącach czerwiec,sierpień i wrzesień.

Informujemy, że rozpoczęła się rekrutacja na warsztaty w Miękini, które odbędą się w dniu 31.08.2019r.

 

W celu zapisania się na warsztaty, zainteresowane osoby proszone są o kontakt z koordynatorem projektu: Panią Katarzyną Muszkalską, tel. 717360856. Zapraszamy również osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Miękinia ul. Kościuszki 41, pok. 102.

 

O szczegółach dotyczących projektu będziemy na bieżąco informować na stronie www.gops.miekinia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.

 ewelina, 29-05-2019, odsłon: 16

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0495