Od dnia 1 sierpnia 2019r wnioski o świadczenie wychowawcze, rodzinne, "Dobry start" i rodzicielskie oraz o fundusz alimentacyjny przyjmowane będą w niżej wymienionych godzinach:

 

Poniedziałek od 7.30 do 12.00

Wtorek od 7.30 do 12.00

Środa od 12.00 do 17.00

Czwartek od 7.30 do 12.00

Piątek od 7.30 do 12.00

Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 66
Dzisiaj odsłon: 110
Ogółem wizyt: 243 407
Ogółem odsłon: 434 373

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Projekt pn.:" Używaki im później tym lepiej"
Projekt pn.:

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „Używki im później tym lepiej”. Współorganizatorami projektu jest Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini oraz Gminny Punkt Konsultacyjny.Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływ mają używki na rozwijający się organizm, a także, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości. Celem projektu jest również zwiększenie świadomości mieszkańców gminy Miękinia o problemach jakim jest sięganie po alkohol, papierosy, czy narkotyki przez osoby nieletnie oraz zwiększenie skuteczności radzenia sobie z tym zjawiskiem i obrony przed nim. Mieszkańcy będą mogli również uzyskać informacje na temat instytucji pomocowych. Najważniejszym etapem projektu jest przeprowadzenie warsztatów dla młodzieży szkolnej. Projekt potrwa do grudnia br. i jest skierowany do uczniów klas szóstych, siódmych, oraz III gimnazjum, w szkołach w Miękini, Lutyni i Pisarzowicach.

 

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu: Pani Katarzyna Muszkalska, tel. 717360856 Zainteresowanych zapraszamy również osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Miękinia ul. Kościuszki 41, pok. 102.

 

O szczegółach dotyczących projektu będziemy na bieżąco informować na stronie www.gops.miekinia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.ewelina, 07-11-2018, odsłon: 102

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0232