Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 157
Dzisiaj odsłon: 228
Ogółem wizyt: 222 684
Ogółem odsłon: 405 877

Goście: 5Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Projekt pn.:" Używaki im później tym lepiej"
Projekt pn.:

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „Używki im później tym lepiej”. Współorganizatorami projektu jest Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini oraz Gminny Punkt Konsultacyjny.Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływ mają używki na rozwijający się organizm, a także, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości. Celem projektu jest również zwiększenie świadomości mieszkańców gminy Miękinia o problemach jakim jest sięganie po alkohol, papierosy, czy narkotyki przez osoby nieletnie oraz zwiększenie skuteczności radzenia sobie z tym zjawiskiem i obrony przed nim. Mieszkańcy będą mogli również uzyskać informacje na temat instytucji pomocowych. Najważniejszym etapem projektu jest przeprowadzenie warsztatów dla młodzieży szkolnej. Projekt potrwa do grudnia br. i jest skierowany do uczniów klas szóstych, siódmych, oraz III gimnazjum, w szkołach w Miękini, Lutyni i Pisarzowicach.

 

Dodatkowych informacji udziela koordynator projektu: Pani Katarzyna Muszkalska, tel. 717360856 Zainteresowanych zapraszamy również osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Miękinia ul. Kościuszki 41, pok. 102.

 

O szczegółach dotyczących projektu będziemy na bieżąco informować na stronie www.gops.miekinia.pl oraz na portalu społecznościowym Facebook.ewelina, 07-11-2018, odsłon: 84

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0371