Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 242
Dzisiaj odsłon: 406
Ogółem wizyt: 267 934
Ogółem odsłon: 487 545

Goście: 11Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Projekty socjalne i Kampanie społeczne Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini

 

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do czynnego udziału w projektach socjalnych organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini.Na terenie gminy od wielu lat cyklicznie trwają projekty socjalne, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, wsparcie osób niepełnosprawnych, samotnych i najbardziej potrzebujących oraz zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców gminy na bieżące problemy. Pracownicy tutejszego Ośrodka, w oparciu o analizę problemów mieszkańców gminy Miękinia z lat ubiegłych, opracowują coroczny plan projektów socjalnych. Projekty socjalne realizowane są poprzez warsztaty, szkolenia, spotkania. Obecnie na terenie gminy organizowane są działania w ramach następujących projektów socjalnych: „Rodzicu znaj swoje obowiązki”, „Pudełko życia”, „Profilaktyka zdrowia kobiet”, „Warsztaty dla profesjonalistów”, „Gwiazdkowa Niespodzianka”.

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini jest również inicjatorem wielu kampanii społecznych. Kampania społeczna jest to rodzaj społecznej komunikacji, która polega na promowaniu społecznie właściwych i wartościowych wzorców zachowań, postaw, a także na zwróceniu uwagi społeczeństwa na istotne i trudne do rozwiązanie problemy. Cel realizowany jest poprzez zachęcanie do prospołecznych zachowań oraz do zaprzestania zachowań niepożądanych.

 

W ramach kampanii społecznych rozpowszechniane w wersji papierowej na terenie sołectw są plakaty i ulotki, pojawiają się informacje na stronach internetowych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini, Gminy Miękinia oraz portalach społecznościowych. Aktualnie trwają kampanie pt. „ Jestem rodzicem- mam czas dla swojego dziecka”, „Obudź czujność”, „Czy wiesz co Twoje dziecko robi po szkole?”.

 

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uzyskaniem szczegółowych informacji lub chcą Państwo czynnie uczestniczyć w organizowanych projektach socjalnych lub kampaniach społecznych zapraszamy Państwa do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini przy ulicy Kościuszki 41. Informacje udzielane są również pod numerem telefonu 071 736 08 50 oraz za pośrednictwem poczty e -mail pod adresem gops@gops.miekinia.pl

 ewelina, 02-10-2018, odsłon: 187

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0269