Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 18
Dzisiaj odsłon: 46
Ogółem wizyt: 215 367
Ogółem odsłon: 395 546

Goście: 4Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Ubranka dziecięce dla noworodka i niemowlaka.

 

 

W magazynie odzieżowym Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini znajdują się śliczne i niezniszczone ubranka dla noworodków i niemowlaków. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Panią Katarzyną Muszkalską, pracownikiem socjalnym tut. Ośrodka pod nr. tel. 71/736 08 56(dodano: 06-02-2019)
Zapytanie cenowe na świadczenie usług schronienia dla osób bezdomnych

Treść zapytania(dodano: 30-01-2019)
Akcja Zima
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini apeluje o informowanie tut. Ośrodka oraz Policji o każdej zauważonej osobie leżącej lub siedzącej na ziemi, ławkach, przystankach, czy też osobie starszej, samotnej, która mogłaby być narażona na wyziębienie, czy też zamarznięcie.


Czytaj więcej (dodano: 03-12-2018, odsłon: 64)
Podsumowanie realizacji projektu interdyscyplinarnego pn.

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini od miesiąca kwietnia do grudnia 2018 realizował projekt interdyscyplinarny pod nazwą „Porozmawiajmy o przemocy”. Działania dotyczące projektu podejmowane były we współpracy z Urzędem Gminy Miękinia, z Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Miękini, z Uniwersytetem III Wieku w Miękini, z Gminną Komisją ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini, z Ochotniczą Strażą Pożarną w Miękini, z Komendą Powiatową Policji w Środzie Śląskiej, z Zespołami Szkolno – Przedszkolnymi w Lutyni, Miękini i Pisarzowicach, z Sądem Rejonowym w Środzie Śląskiej, z Polskim Centrum Profilaktyki oraz ze Służbą więzienną.Czytaj więcej (dodano: 23-01-2019, odsłon: 37)
,, Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020’’.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przypomina, iż w każdy czwartek w godzinach od 8:00 do 10:00 w siedzibie GOPS wydawana jest żywność pozyskana z Banku Żywności ,, Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020’’.

 Czytaj więcej (dodano: 16-01-2019, odsłon: 71)
Podsumowanie projektu pn.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini zakończył realizację projektu socjalnego pod nazwąUżywki im później tym lepiej”. Współorganizatorami projektu była Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini oraz Gminny Punkt Konsultacyjny. Czytaj więcej (dodano: 11-01-2019, odsłon: 42)

 

 

Dnia 28.12.2018r. W ramach projektu Operation Christmas Child Samaritan’s Purse przy współpracy z tut. Ośrodkiem odbyła się zabawa gwiazdkowa dla dzieci z terenu gminy Miękinia pt: ,,Gwiazdkowa Niespodzianka’’. Wszystkie dzieci, które uczestniczyły w zabawie, wzięły udział w licznych konkursach, grach oraz zabawach integracyjnych. Na zakończenie imprezy każde dziecko otrzymało prezent, który przygotowany został przez rodzinę z Niemiec, w ramach prowadzonej akcji przez organizację na całym świecie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za aktywne i radosne uczestnictwo w zabawie, a przedstawicielom akcji ,, Gwiazdkowa Niespodzianka’’ za profesjonalne przygotowanie i prowadzenie imprezy.

 (dodano: 07-01-2019)
Od 1 stycznia Karta Dużej Rodziny także dla rodziców, którzy już odchowali dzieci

 

 

Od 1 stycznia br. weszła w życie istotna zmiana w ustawie z dnia 5 grudnia 2014r. o Karcie Dużej Rodziny. Od tego dnia o przyznanie Karty Dużej Rodziny mogą ubiegać się nie tylko członkowie rodzin, w których w chwili składania wniosku co najmniej troje dzieci spełnia warunki ustawy, ale również rodzice i małżonkowie rodziców, którzy mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci, bez względu na wiek tych dzieci w chwili składania wniosku.
Wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny oraz stosowne załączniki można pobrać m. in. w siedzibie tut. GOPS pok.102 w godzinach pracy urzędu, ze strony internetowej tut. GOPS, strony internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Wypełnione dokumenty należy składać w sekretariacie GOPS w Miękini w godzinach urzędowania.
(kategoria: Komunikaty, dodano: 03-01-2019)
Informacja o wyborze wykonawcy zadania

 

 

Treść informacji(dodano: 03-01-2019)
Informacja o wyborze wykonawcy zadania

 

 

 

Treść informacji(dodano: 31-12-2018)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0213