Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 38
Dzisiaj odsłon: 55
Ogółem wizyt: 234 663
Ogółem odsłon: 399 704

Goście: 3Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Pilnie potrzebne krzesełko pod prysznic dla osoby niepełnosprawnej

 

 
Jeśli ktoś z Państwa posiada niepotrzebne już krzesełko pod prysznic i chciałby je podarować osobie potrzebującej, prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini osobiście lub telefonicznie 71/ 736 08 56 w godzinach pracy tut. Ośrodka


(dodano: 26-02-2020)
PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

 

 

PROGRAM OPERACYJNY POMOC ŻYWNOŚCIOWA 2014-2020

JEST WSPÓŁFINANSOWANY Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU POMOCY NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM

 

PODROGRAM 2019

 

CELEM PROGRAMU jest zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie  grudzień 2019 – lipiec 2020,  a jej celami szczegółowymi są:

a)  organizacja i koordynacja sieci dystrybucji pomocy żywnościowej składającej się z organizacji partnerskich lokalnych, zwanych dalej OPL, zgodnie z zasadami PO PŻ,

b)  racjonalne zagospodarowanie artykułów spożywczych otrzymanych z OPO oraz z innych źródeł, na potrzeby udzielania pomocy żywnościowej osobom najbardziej potrzebującym,

c)  przekazanie artykułów spożywczych osobom zakwalifikowanym do otrzymania pomocy żywnościowej zgodnie z zasadami PO PŻ,

d)  prowadzenie działań w ramach środków towarzyszących wśród osób najbardziej potrzebujących zakwalifikowanych do objęcia pomocą żywnościową, mających na celu włączenie społeczne.Czytaj więcej (dodano: 24-02-2020, odsłon: 31)
Fundacja

 

Fundacja "Pod Parasolem Prawa" to wrocławska organizacja pozarządowa, która zajmuje się udzielaniem pomocy prawnej osobom nieposiadającym wystarczających środków finansowych. Porad prawnych udzielają wolontariusze - radcy prawni, adwokaci, aplikanci zawodów prawniczych, prawnicy oraz studenci prawa.Czytaj więcej (dodano: 17-02-2020, odsłon: 35)
Poszukujemy osób wykonujących usługi opiekuńcze

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w  Miękini poszukuje  osób wykonujących usługi opiekuńcze

 

Treść informacji(kategoria: Nabory - praca, dodano: 12-02-2020)
Warsztaty kulinarne, ekonomiczne i dietetyczne

 

 

W dniu 28.02.2020r.  Bankiem Żywności we Wrocławiu przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej będzie przeprowadzał dla mieszkańców  Gminy Miękinia warsztaty kulinarne, ekonomiczne i dietetyczne.

 

 Czytaj więcej (dodano: 12-02-2020, odsłon: 34)
Stypendia Stowarzyszenia SPES

 

 

Rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujące się dziećmi w ciężkim stanie klinicznym, mogą ubiegać się o roczne stypendium Stowarzyszenia SPES.

Nabór wniosków trwa do 5 marca br.

Wnioski przyjmujemy wyłącznie w postaci elektronicznej, do dostępnej przez stronę www.dla-dzieci.spes.org.pl  bazy danych. Szczegółowe informacje znajdują się na tej stronie i w załączonych materiałach.

 

Infromacja(dodano: 10-02-2020)
Nabór po grupy wsparcia
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza nabór do Grupy Wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.Grupa wsparcia jest formą pomocy psychologicznej dla osób doznających przemocy w rodzinie, niezależnie od wieku, płci, statusu społecznego itp. Grupa wsparcia będzie prowadzona przez psychologa z Gminnego Punktu Konsultacyjnego.

 

Udział w grupie wsparcia polega na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, dzieleniu się pożytecznymi informacjami, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. 

 

Biorąc udział w grupie możesz:

- uzyskać wsparcie w radzeniu sobie z własnymi trudnościami

- odnaleźć swoje mocne strony

- zrozumieć siebie oraz własne potrzeby

- znaleźć sposób na zmianę swojej sytuacji życiowej

- poszerzyć wiedze z zakresu przemocy w rodzinie

 

Uczestnictwo w spotkaniach grupy wsparcia jest dobrowolne i nieodpłatne. Do Grupy można dołączyć w dowolnym momencie.

 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z pracownikiem tut. Ośrodka, Panią Aleksandrą Kutkiewicz – Długosz za pośrednictwem maila: zespol.interdyscyplinarny@gops.miekinia.pl telefonu 71/7360857 lub osobiście pok. 108.

 

 (dodano: 27-01-2020)
Pilnie potrzebne szklanki, kubki, talerze oraz drzwi prawe dla mieszkanki gminy Miękinia

 

 

 


Jeśli masz szklanki, kubki, miski, talerze i chciałbyś je oddać, a tym samym sprawić dobry uczynek, zgłoś się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini osobiście lub telefonicznie 71 736-08-56 w godzinach pracy tut. Ośrodka.(dodano: 27-01-2020)
,,Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020’’ - wydawanie żywności!

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że 30.01.2020r., tj. czwartek w godzinach od 9:00 do 11:00 odbywać się będzie wydawanie żywności, pozyskanej z Banku Żywności ,,Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 – 2020’’.Czytaj więcej (dodano: 27-01-2020, odsłon: 72)

 

 

 

LUX MED kontynuuje akcję bezpłatnych badań mammograficznych dla Pań w wieku 50-69 lat. Badania wykonywane są w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi finansowanego przez NFZ i nie wymagają skierowania lekarskiego. W tym roku uprawnienia do skorzystania z bezpłatnej mammografii nabywają Panie z rocznika 1970.

 Czytaj więcej (dodano: 22-01-2020, odsłon: 61)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0404