Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 413
Dzisiaj odsłon: 569
Ogółem wizyt: 207 590
Ogółem odsłon: 433 310

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
INNOWACYJNY PROJEKT pt.

Celem projektu jest stworzenie nowego narzędzia aktywizacji zawodowej osób niewidomych i niedowidzących tj. modelu funkcjonowania zdalnego systemu szkoleń.

Projekt zakłada opracowanie, przetestowanie i wdrożenie do powszechnej praktyki platformy e-learningowej dostępnej dla osób niewidomych i niedowidzących. Platforma zostanie opracowana zgodnie ze standardami WCAG.

Na platformie zostanie zamieszczonych 6 kursów e-learningowych, w tym dwa kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy, a także 4 kursy zawodowe (kursy: Excel w zarządzaniu MŚP; Programowanie urządzeń mobilnych w języku JAVA. Skuteczna sprzedaż telefoniczna- call center oraz Skuteczna windykacja należności).

 Czytaj więcej (dodano: 21-05-2013, odsłon: 781)
GRUPA WSPARCIA

 

W ramach realizowania kampanii społecznej pn. „Oczy szeroko otwarte – jesteś świadkiem przemocy w rodzinie – ZAREAGUJ!”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini organizuje Grupę Wsparcia dla osób, które zetknęły się z problemem przemocy w rodzinie.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 646)

Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Miękini  informuje, że  w ramach  realizacji działań  związanych z  prowadzoną na  terenie  Gminy kampanią społeczną pn.” W trosce o  Seniorów”   został rozstrzygnięty  konkurs  na plakat. Z pośród  wielu  prac  wyłonione  zostały  dwie  prace  wykonane  przez Kacpra Zymka - ucznia  kl.Va   i Hannę Petryk- uczennicę kl.Vb, uczniów  Szkoły  Podstawowej  w Miękini, które   w opinii  pracowników GOPS  w Miękini najbardziej  przybliżały  tematykę  kampanii.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 1187)
STYPENDIA W RAMACH PROGRAMU pn.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o możliwości ubiegania się o stypendium skierowane do uczniów z niepełnosprawnością realizujących obowiązek szkolny (z wyłączeniem szkół policealnych), zamieszkujących na obszarze województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, których miesięczny dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 456 zł, a w przypadku osób samotnie gospodarujących 542 zł.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 643)
WYPRACUJEMY...OGRODY MOŻLIWOŚCI
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt pn. „Ogrody możliwości”.

W projekcie bierze udział 5 rodzin z terenu Gminy Miękinia. W ramach realizacji przedsięwzięcia uczestnicy przy wsparciu pracowników socjalnych tut. Ośrodka oraz Asystentów Rodzinnych zakładają przydomowe ogródki, o które będą się uczyć dbać i pielęgnować.Czytaj więcej (dodano: 14-05-2013, odsłon: 651)

Polki żyjące z HIV rzadko zwierzają się ze swoich problemów nawet najbliższym, bo boją się wypaść z roli opiekuńczej matki czy wspierającej żony. 6 maja br. odpowiedzi na trudne pytania czy też zwykłe, ludzkie wsparcie można uzyskać zupełnie anonimowo dzięki telefonowi zaufania Programu SHE.Czytaj więcej (dodano: 09-05-2013, odsłon: 660)
II Edycja projektu pn.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że ruszyła II Edycja projektu pn.” Pokój  marzeń”Czytaj więcej (dodano: 06-05-2013, odsłon: 636)
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM SZKOLENIU pn.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini zaprasza mieszkańców Gminy Miękinia do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu pn. Jak opiekować się osobą starszą w domu- aspekt praktyczny".

 

Harmonogram szkoleniaCzytaj więcej (dodano: 06-05-2013, odsłon: 1459)

Koordynator Zarządzający projektem systemowym „Asystent Rodzinny” informuje, że w dniu 26 kwietnia 2013 roku odbyły się warsztaty p.n. „Gotowi do pracy”, w trakcie których doradca zawodowy wskazywał możliwości poszukiwania pracy, przygotowania się do jej rozpoczęcia.

 Czytaj więcej (dodano: 29-04-2013, odsłon: 603)

Gops w Miękini informuje,że w ramach realizacji projektu "Wsparcie osób niepełnosprawnych w swobodnym dostępie do informacji i usług zamieszczonych w internecie II", w miesiacu kwietniu 2013 r. został przeprowadzony audyt serwisu www.gops.miekinia.pl.Czytaj więcej (dodano: 24-04-2013, odsłon: 726)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0490