Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 49
Dzisiaj odsłon: 654
Ogółem wizyt: 171 985
Ogółem odsłon: 384 952

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
WYPRACUJEMY...OGRODY MOŻLIWOŚCI
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt pn. „Ogrody możliwości”.

W projekcie bierze udział 5 rodzin z terenu Gminy Miękinia. W ramach realizacji przedsięwzięcia uczestnicy przy wsparciu pracowników socjalnych tut. Ośrodka oraz Asystentów Rodzinnych zakładają przydomowe ogródki, o które będą się uczyć dbać i pielęgnować.Czytaj więcej (dodano: 14-05-2013, odsłon: 636)

Polki żyjące z HIV rzadko zwierzają się ze swoich problemów nawet najbliższym, bo boją się wypaść z roli opiekuńczej matki czy wspierającej żony. 6 maja br. odpowiedzi na trudne pytania czy też zwykłe, ludzkie wsparcie można uzyskać zupełnie anonimowo dzięki telefonowi zaufania Programu SHE.Czytaj więcej (dodano: 09-05-2013, odsłon: 617)
II Edycja projektu pn.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że ruszyła II Edycja projektu pn.” Pokój  marzeń”Czytaj więcej (dodano: 06-05-2013, odsłon: 611)
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W BEZPŁATNYM SZKOLENIU pn.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini zaprasza mieszkańców Gminy Miękinia do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu pn. Jak opiekować się osobą starszą w domu- aspekt praktyczny".

 

Harmonogram szkoleniaCzytaj więcej (dodano: 06-05-2013, odsłon: 1429)

Koordynator Zarządzający projektem systemowym „Asystent Rodzinny” informuje, że w dniu 26 kwietnia 2013 roku odbyły się warsztaty p.n. „Gotowi do pracy”, w trakcie których doradca zawodowy wskazywał możliwości poszukiwania pracy, przygotowania się do jej rozpoczęcia.

 Czytaj więcej (dodano: 29-04-2013, odsłon: 589)

Gops w Miękini informuje,że w ramach realizacji projektu "Wsparcie osób niepełnosprawnych w swobodnym dostępie do informacji i usług zamieszczonych w internecie II", w miesiacu kwietniu 2013 r. został przeprowadzony audyt serwisu www.gops.miekinia.pl.Czytaj więcej (dodano: 24-04-2013, odsłon: 708)

Punkt Mediacyjny, który działa przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini, proponuje mieszkańcom Gminy Miękinia bezpłatną pomoc w rozwiązywaniu konfliktów rodzinnych w drodze mediacji prowadzonej przez bezstronnego mediatora.Czytaj więcej (dodano: 12-04-2013, odsłon: 660)

W  ramach  realizacji  działań związanych z  prowadzoną   kampanią  społeczną  pn.” W  TROSCE  O  SENIORÓW” ,   koordynator  kampanii  informuje, że  w  miesiącu  marcu  br  odbyły  się   spotkania    pracowników  świetlic  wiejskich  oraz  sołtysów  wsi  z terenu   naszej  gminy   z  przedstawicielem  Komendy  Powiatowej  Policji  w  Środzie  Śląskiej  Panią  Martą  StefanowskąCzytaj więcej (dodano: 05-04-2013, odsłon: 632)
ZAPRASZAMY NA NASZE FACEBOOK-OWE PROFILE

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini zaprasza do odwiedzania swojej strony internetowej www.gops.miekinia.pl, a także do śledzenia najnowszych wydarzeń na naszych profilach na portalu społecznościowym Facebook.Czytaj więcej (dodano: 05-04-2013, odsłon: 602)
WŁĄCZ SIĘ W REALIZACJĘ PROJEKTU

Zapraszamy do przyłączenia się w realizację projektu pn. "Ogrody możliwości" !.

Chcesz przyczynić się do zrealizowania celu głównego projektu ?

Przynieś do GOPS w Miękini nasiona warzyw !

Efekty naszego przedsięwzięcia będziesz mógł oglądać na  naszym facebook-owym profilu!(dodano: 02-04-2013)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0681