Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 85
Dzisiaj odsłon: 102
Ogółem wizyt: 220 548
Ogółem odsłon: 449 573

Goście: 3Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

W dniu 03.06.2013r. odbyło się kolejne posiedzenie Zespołu Interdyscyplinarnego w Miękini. W trakcie spotkania szczegółowo omówiono dotychczasowe działania członków Zespołu dotyczące przeciwdziałaniem przemocy w rodzinie na terenie Gminy Miękinia.Czytaj więcej (dodano: 07-06-2013, odsłon: 654)

W dniu 31.05.2013r. odbyło się szkolenie organizowane przez Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Miękini w ramach realizacji projektu pn. „ Od jutra idę do pracy”.  Szkolenie skierowane było do osób bezrobotnych z terenu Gminy Miękinia z którymi pracownicy socjalni pracują w ramach pracy socjalnej w celu poprawy ich sytuacji życiowej.Czytaj więcej (dodano: 04-06-2013, odsłon: 608)
Szkolenie pn.

W dniu 22 maja br. odbyło się szkolenie pn. „Jak opiekować się osobą starsza w domu-  aspekt praktyczny” przygotowane dla 25 osób z terenu Gminy Miękinia.Czytaj więcej (dodano: 24-05-2013, odsłon: 684)
GRUPA WSPARCIA

W ramach realizowania kampanii społecznej pn. „Oczy szeroko otwarte – jesteś świadkiem przemocy w rodzinie – ZAREAGUJ!”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini organizuje Grupę Wsparcia dla osób, które zetknęły się z problemem przemocy w rodzinie.Czytaj więcej (dodano: 24-05-2013, odsłon: 659)

   Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini  informuje, że w dniu 31.05.2013r. realizowany będzie projekt socjalny „ Od jutra idę do pracy”.

Do udziału w  w/w  projekcie  zaproszono  9 osób bezrobotnych korzystających z pomocy w tut. Ośrodka, mieszkańców  Gminy Miękinia.

Zajęcia w ramach projektu będą prowadzone przez lidera Klubu  Pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Środzie Śląskiej.Czytaj więcej (dodano: 21-05-2013, odsłon: 638)
INNOWACYJNY PROJEKT pt.

Celem projektu jest stworzenie nowego narzędzia aktywizacji zawodowej osób niewidomych i niedowidzących tj. modelu funkcjonowania zdalnego systemu szkoleń.

Projekt zakłada opracowanie, przetestowanie i wdrożenie do powszechnej praktyki platformy e-learningowej dostępnej dla osób niewidomych i niedowidzących. Platforma zostanie opracowana zgodnie ze standardami WCAG.

Na platformie zostanie zamieszczonych 6 kursów e-learningowych, w tym dwa kursy przygotowujące do wejścia na rynek pracy, a także 4 kursy zawodowe (kursy: Excel w zarządzaniu MŚP; Programowanie urządzeń mobilnych w języku JAVA. Skuteczna sprzedaż telefoniczna- call center oraz Skuteczna windykacja należności).

 Czytaj więcej (dodano: 21-05-2013, odsłon: 796)
GRUPA WSPARCIA

 

W ramach realizowania kampanii społecznej pn. „Oczy szeroko otwarte – jesteś świadkiem przemocy w rodzinie – ZAREAGUJ!”, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini organizuje Grupę Wsparcia dla osób, które zetknęły się z problemem przemocy w rodzinie.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 659)

Gminny Ośrodek  Pomocy Społecznej w Miękini  informuje, że  w ramach  realizacji działań  związanych z  prowadzoną na  terenie  Gminy kampanią społeczną pn.” W trosce o  Seniorów”   został rozstrzygnięty  konkurs  na plakat. Z pośród  wielu  prac  wyłonione  zostały  dwie  prace  wykonane  przez Kacpra Zymka - ucznia  kl.Va   i Hannę Petryk- uczennicę kl.Vb, uczniów  Szkoły  Podstawowej  w Miękini, które   w opinii  pracowników GOPS  w Miękini najbardziej  przybliżały  tematykę  kampanii.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 1211)
STYPENDIA W RAMACH PROGRAMU pn.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o możliwości ubiegania się o stypendium skierowane do uczniów z niepełnosprawnością realizujących obowiązek szkolny (z wyłączeniem szkół policealnych), zamieszkujących na obszarze województwa dolnośląskiego pochodzących z rodzin, których miesięczny dochód na jedną osobę w rodzinie nie przekracza kwoty 456 zł, a w przypadku osób samotnie gospodarujących 542 zł.Czytaj więcej (dodano: 16-05-2013, odsłon: 652)
WYPRACUJEMY...OGRODY MOŻLIWOŚCI
 
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt pn. „Ogrody możliwości”.

W projekcie bierze udział 5 rodzin z terenu Gminy Miękinia. W ramach realizacji przedsięwzięcia uczestnicy przy wsparciu pracowników socjalnych tut. Ośrodka oraz Asystentów Rodzinnych zakładają przydomowe ogródki, o które będą się uczyć dbać i pielęgnować.Czytaj więcej (dodano: 14-05-2013, odsłon: 657)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.2105