Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 15
Dzisiaj odsłon: 24
Ogółem wizyt: 215 364
Ogółem odsłon: 395 524

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
"Obudź czujność" - przeciwdziałanie zatruciom tlenkiem węgla

 

 

Kampania "Obudź czujność" skierowana jest do mieszkańców Gminy Miękinia, dotyczy przeciwdziałania zatruciom tlenkiem węgla.TYTUŁ: OBUDŹ CZUJNOŚĆ!

CEL: Edukacja mieszkańców Gminy Miękinia. Uświadomienie  mieszkańcom Gminy Miękinia istnienia niebezpieczeństw związanych z tlenkiem węgla oraz pokazanie, jak można zapobiegać zatruciom czadem.

KRÓTKA DIAGNOZA

Każdego roku wraz ze zbliżającym się okresem zimowym w Polsce dochodzi do kilku tysięcy zatruć tlenkiem węgla- w tym kilkadziesiąt ze skutkiem śmiertelnym.

Nierzadko przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest nieprzestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa tj. korzystanie z niesprawnych urządzeń grzewczych, zasłanianie kratek wentylacyjnych i wiele innych.

 

GRUPA DOCELOWA: Akcja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, przede wszystkim do osób starszych, niepełnosprawnych, użytkowników urządzeń grzewczych,  nie tylko.

 

W ramach kampanii zorganizowane będą spotkania w świetlicach wiejskich  z pracownikiem Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej, a także będą dystrybuowane materiały informacyjne mające na celu wzmocenienie przekazu treści związanych z zapobieganiem zatruciom.ewelina, 30-10-2015, odsłon: 836

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0901