Od dnia 1 sierpnia 2019r wnioski o świadczenie wychowawcze, rodzinne, "Dobry start" i rodzicielskie oraz o fundusz alimentacyjny przyjmowane będą w niżej wymienionych godzinach:

 

Poniedziałek od 7.30 do 12.00

Wtorek od 7.30 do 12.00

Środa od 12.00 do 17.00

Czwartek od 7.30 do 12.00

Piątek od 7.30 do 12.00

Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 122
Dzisiaj odsłon: 142
Ogółem wizyt: 231 213
Ogółem odsłon: 417 913

Goście: 8Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
"Obudź czujność" - przeciwdziałanie zatruciom tlenkiem węgla

 

 

Kampania "Obudź czujność" skierowana jest do mieszkańców Gminy Miękinia, dotyczy przeciwdziałania zatruciom tlenkiem węgla.TYTUŁ: OBUDŹ CZUJNOŚĆ!

CEL: Edukacja mieszkańców Gminy Miękinia. Uświadomienie  mieszkańcom Gminy Miękinia istnienia niebezpieczeństw związanych z tlenkiem węgla oraz pokazanie, jak można zapobiegać zatruciom czadem.

KRÓTKA DIAGNOZA

Każdego roku wraz ze zbliżającym się okresem zimowym w Polsce dochodzi do kilku tysięcy zatruć tlenkiem węgla- w tym kilkadziesiąt ze skutkiem śmiertelnym.

Nierzadko przyczyną zatruć tlenkiem węgla jest nieprzestrzeganie elementarnych zasad bezpieczeństwa tj. korzystanie z niesprawnych urządzeń grzewczych, zasłanianie kratek wentylacyjnych i wiele innych.

 

GRUPA DOCELOWA: Akcja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, przede wszystkim do osób starszych, niepełnosprawnych, użytkowników urządzeń grzewczych,  nie tylko.

 

W ramach kampanii zorganizowane będą spotkania w świetlicach wiejskich  z pracownikiem Powiatowej Straży Pożarnej w Środzie Śląskiej, a także będą dystrybuowane materiały informacyjne mające na celu wzmocenienie przekazu treści związanych z zapobieganiem zatruciom.ewelina, 30-10-2015, odsłon: 860

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Wsparcie dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów

 

 

Informator

 

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0169