Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 92
Dzisiaj odsłon: 148
Ogółem wizyt: 201 820
Ogółem odsłon: 376 853

Goście: 5Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Obudź czujność!

 

Informujemy, że wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego tj. od miesiąca października br. realizujemy kampanię społeczną pn. "Obudź czujność!"

Celem akcji jest uświadomienie mieszkańcom gminy Miękinia zagrożeń związanych z tlenkiem węgla, potocznie zwanego- czadem

Kampania pn. "Obudź czujność" jest akcją, która na stałe wpisała się w kalendarz kampanii realizowanych przez tut. Ośrodek.

Pracownicy socjalni naszego GOPS, którzy w ramach swojej pracy wizytują w domach mieszkańców dostrzegają problem braku wiedzy na temat zagrożenia jakie niesie za sobą m.in. użytkowanie niesprawnych urządzeń grzewczych, nieszczelnych przewodów kominowych itp.

Nierzadko ludzie bagatelizują te usterki, nie mając pojęcia o niebezpieczeństwie. Niestety każdego roku wraz ze zbliżającym się okresem zimowym w Polsce dochodzi do kilku tysięcy zatruć tlenkiem węgla- w tym kilkadziesiąt ze skutkiem śmiertelnym.

 

Przeprowadzanie kampanii na terenie gminy Miękinia ma na celu zwiększenie świadomości i przeciwdziałanie zatruciom tlenkiem węgla naszych mieszkańców.

 

 

 

 

 ewelina, 19-10-2016, odsłon: 611

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0322