Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 92
Dzisiaj odsłon: 181
Ogółem wizyt: 201 820
Ogółem odsłon: 376 886

Goście: 4Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

KAMPANIE SPOŁECZNE

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini jest inicjatorem wielu kampanii społecznych. Kampania społeczna jest to rodzaj społecznej komunikacji, która polega na promowaniu społecznie właściwych i wartościowych wzorców zachowań, postaw, a także na zwróceniu uwagi społeczeństwa na istotne i trudne do rozwiązanie problemy.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 02-10-2018, odsłon: 84)

 

 

Ulotka(kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 01-10-2018)

 

 

W ramach trwającej kampanii społecznej pt." Nie bądź małpą. Usłysz! Zauważ! Mów!" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini przedstawia poniżej dane teleadresowe miejsc udzielających wsparcia ofiarom przemocy w rodzinie, dzieciom i młodzieży.

 

 

Ulotka dla ofiar przemocy w rodzinie

 

 (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 01-10-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, iż rusza kampania społeczna Asystenta Rodziny pt. ,,Jesteś Rodzicem! Masz czas dla swojego dziecka?”.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 12-06-2018, odsłon: 105)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji kampanii społecznych w roku 2018Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 16-05-2018, odsłon: 131)

 

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że będzie realizował Kampanię Społeczną pt. ,,Jestem rodzicem – mam czas dla swojego dziecka”.

Kampania adresowana będzie do rodziców i opiekunów małoletnich dzieci. Ma ona zwrócić uwagę na ilość oraz jakość czasu poświęcanego dzieciom przez rodziców i opiekunów.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 30-03-2018, odsłon: 180)

 

 

 

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że tut. Ośrodek będzie realizował kampanię pt. ” Nie bądź małpą. Usłysz! Zauważ! Mów!”

 

Plakat - projektCzytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 19-03-2018, odsłon: 183)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że tut. Ośrodek będzie realizował Kampanię Społeczną pt. „Czy wiesz, co twoje małoletnie dziecko robi po szkole”

Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 23-02-2017, odsłon: 342)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w październiku rusza kampania pn. „Przygotowujemy się do zimy”.

Kampania skierowana jest do wszystkich mieszkańców z terenu Gminy Miękinia, a w szczególności do osób starszych, przewlekle chorych i niepełnosprawnychCzytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 05-10-2017, odsłon: 260)

 

Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, ze w ramach realizowanej kampanii społecznej, pracownicy tut. Ośrodka przygotowali karty, na których znalazły się dane kontaktowe osób/instytucji pomocowych działających na rzecz mieszkańców Gminy Miękinia.Czytaj więcej (kategoria: Kampanie Społeczne, dodano: 01-04-2017, odsłon: 335)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0765