Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 92
Dzisiaj odsłon: 137
Ogółem wizyt: 201 820
Ogółem odsłon: 376 842

Goście: 5Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
"Profilaktyka zdrowia kobiet"

 

W ramach prowadzonego przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini projektu pod nazwą "Profilaktyka zdrowia kobiet" w dniu 18 października 2017 roku odbyły się prelekcje profilaktyczne obejmujące swoim zakresem wszelkie zagadnienia prozdrowotne kobiet.Warsztaty odbyły się w Zespole Szkół w Lutyni i uczestniczyły w nich dziewczęta wszystkich klas gimnazjalnych. Warsztaty poprowadził specjalista, dr. nauk med. Wojciech Homola, lekarz ginekolog z wrocławskiego Centrum Mama i Ja.
Wszystkie uczennice biorące udział w spotkaniu mogły dowiedzieć się jak każda kobieta powinna dbać o siebie na poszczególnych etapach życia, o jakich badaniach powinna pamiętać, na jakie sygnały wysyłane przez organizm zwracać szczególną uwagę, a także uzyskać odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania z zakresu zdrowia.
Wierzymy, że przystępna forma przekazu i bezpośredniość z jaką prowadzący przeprowadził obie prelekcje sprawiły, że każda z uczestniczek wyszła ze spotkania bogatsza o nowe informacje, które rzutować będą na jej zdrowszą przyszłość.ewelina, 26-10-2017, odsłon: 358

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0170