Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 91
Dzisiaj odsłon: 128
Ogółem wizyt: 201 819
Ogółem odsłon: 376 833

Goście: 5Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Pudełko życia

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że  w miesiącu lutym  rozpoczyna się realizacja projektu socjalnego  „ PUDEŁKO ŻYCIA ” Projekt  skierowany jest do mieszkańców Gminy Miękinia, osób w wieku podeszłym, niepełnosprawnych, przewlekle chorych, mieszkających samotnie.                                                        

 Realizacja projektu  przyczyni się do  łatwiejszego dostępu  służb medycznych lub ratowniczych, sąsiadów czy służb społecznych  do informacji o danej osobie np. dotyczącej  kontaktu do najbliższej rodziny, znajomych, kogo należy powiadomić w razie potrzeby /zagrożenia/, informacji o chorobach,  o przyjmowanych lekach.  Powyższe informacje będą znajdować się  na karcie informacyjnej w  pudełku opatrzonym naklejką „Pudełko życia”.

Pudełko takie może znajdować się w miejscu widocznym , dostępnym  np. szafka w kuchni, lodówka, na stole w pokoju. Miejsce w którym znajduje się pudełko również będzie oznaczone odpowiednim znakiem.

 Projekt "Pudełko życia" jest przedsięwzięciem realizowanym przez GOPS cyklicznie. W roku 2017 zostanie przeprowadzona inwentaryzacja, pracownik socjalny odpowiedzialny za realizacje projektu nawiąże kontakt z sołtysami/radnymi celem rozeznania osób, które potrzebują tego rodzaju wsparcia.

 

Osoby chcące wziąć udział w projekcie  mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini w godzinach pracy tut. Ośrodka.

 ewelina, 10-02-2017, odsłon: 774

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0160