Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 94
Dzisiaj odsłon: 222
Ogółem wizyt: 201 822
Ogółem odsłon: 376 927

Goście: 2Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

PROJEKTY

 

W szkołach z terenu Gminy Miękinia w październiku kolejno 3,10 i 17 odbyły się całodniowe warsztaty dla uczniów, rodziców uczniów i nauczycieli. Warsztaty prowadzili specjaliści z Polskiego Centrum Profilaktyki.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 18-10-2018, odsłon: 17)

 

 

W dniu 12 października br. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej, w skład której weszli; przedstawiciel GOPS, przedstawiciel Zespołu Szkolno - Przedszkolenego w Pisarzowicach oraz przedstawiciel Gminnej Komisji ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miękini. 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 17-10-2018, odsłon: 56)

 

 

Dnia 5 października w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lutyni spotkał sie z uczniami funkcjonariusz policji. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 07-10-2018, odsłon: 17)

 

W związku z trwającym projektem pn. "Porozmawiajmy o przemocy" i związanym z nim konkursem pt" Przemoc- złodziej życia", koordynator konkursu informuje o zmianach, jakie nastąpiły w postanowieniach Regulaminu w/w konkursu.

 

Regulamin

 



(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 03-10-2018)

 

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do czynnego udziału w projektach socjalnych organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini. Na terenie gminy od wielu lat cyklicznie trwają projekty socjalne, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, wsparcie osób niepełnosprawnych, samotnych i najbardziej potrzebujących oraz zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców gminy na bieżące problemy.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 02-10-2018, odsłon: 107)

 

 

W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza nabór do Grupy Wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 01-10-2018, odsłon: 71)

 

18 września br. w ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy” odbyło się szkolenie dla pracowników socjalnych, w ramach kampanii „Bezpieczni w Służbie i w pracy”. W szkoleniu wzięło udział 25 pracowników z ościennych Ośrodków Pomocy Społecznej, w tym pracownicy GOPS Miękinia. W szkoleniu wzięli udział również gościnnie przedstawiciele kadry Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Miękini, w którym, na potrzeby szkolenia z części praktycznej, zostały przygotowane sale gimnastyczne.





Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 18-09-2018, odsłon: 14)

 

 

 

 

W dniu 20 czerwca br. odbyło się szkolenie pn. „Jak opiekować się osobą starszą w domu-  aspekt praktyczny” organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-06-2018, odsłon: 144)

 

W miesiącach maj i czerwiec odbyły się spotkania ze strażakami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miękini z dziećmi i mlodzieżą z Zespołu Szkolno - Predszkolnego w Miękini.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 20-06-2018, odsłon: 18)

 

 

W ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy”, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini został ogłoszony konkurs pn. "STOP CYBERPRZEMOCY".

 

Zakończył się już  etap szkolny tego konkursu, nagrodzone prace (plakaty i filmy), będą rywalizować na etapie gminnym z pracami uczniów ze szkół w Lutyni i Pisarzowicach.



 



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 16-05-2018, odsłon: 16)

Szukaj w serwisie



 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0387