Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 107
Dzisiaj odsłon: 146
Ogółem wizyt: 220 570
Ogółem odsłon: 449 617

Goście: 9Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

PROJEKTY

 

 

W dniu 12 października br. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej, w skład której weszli; przedstawiciel GOPS, przedstawiciel Zespołu Szkolno - Przedszkolenego w Pisarzowicach oraz przedstawiciel Gminnej Komisji ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miękini. 

 

 



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 17-10-2018, odsłon: 8)

 

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do czynnego udziału w projektach socjalnych organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini. Na terenie gminy od wielu lat cyklicznie trwają projekty socjalne, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, wsparcie osób niepełnosprawnych, samotnych i najbardziej potrzebujących oraz zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców gminy na bieżące problemy.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 02-10-2018, odsłon: 19)

 

 

W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza nabór do Grupy Wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 01-10-2018, odsłon: 13)

 

 

 

 

W dniu 20 czerwca br. odbyło się szkolenie pn. „Jak opiekować się osobą starszą w domu-  aspekt praktyczny” organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-06-2018, odsłon: 73)

 

 

W ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy”, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini został ogłoszony konkurs pn. "STOP CYBERPRZEMOCY".

 

Zakończył się już  etap szkolny tego konkursu, nagrodzone prace (plakaty i filmy), będą rywalizować na etapie gminnym z pracami uczniów ze szkół w Lutyni i Pisarzowicach.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 16-05-2018, odsłon: 69)

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji projektów socjalnych w roku 2018



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 16-05-2018, odsłon: 134)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini nawiązał współpracę w ramach Projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" z firmą szkoleniową Polskie Centrum Profilaktyki Artur Ornawka, która specjalizuje się w przygotowywaniu i realizacji szkoleń i warsztatów dla dzieci i nauczycieli z placówek oświatowych.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-04-2018, odsłon: 81)

 

 

 

 

W ramach działań związanych z interdyscyplinarnym projektem pt.”Porozmawiajmy o przemocy” w dniu 9 i 16 kwietnia w Szkole Podstawowej w Lutyni gościli karatecy z Wrocławskiego Klubu Sportów Azjatyckich "Budokan".



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 25-04-2018, odsłon: 77)

 

W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza Konkurs pn. "PRZEMOC - złodziej życia!".



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 24-04-2018, odsłon: 126)

 

Miło nam poinformować, że Rzecznik Praw Dziecka, Pan Marek Michalak objął honorowym patronatem projekt Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini pn. „Porozmawiajmy o przemocy”.



Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 23-04-2018, odsłon: 71)

Szukaj w serwisie



 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0212