Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 397
Dzisiaj odsłon: 547
Ogółem wizyt: 240 776
Ogółem odsłon: 475 299

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

PROJEKTY

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt pod nazwą „Używki - im później, tym lepiej”.

Informujemy, iż dnia 23.11.2018r., odbyło się spotkanie z psychoterapeutą do spraw uzależnień z młodzieżą z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pisarzowicach. Spotkanie było bardzo inspirujące, młodzież z zaciekawieniem słuchała wykładu i zadawała pytania dotyczące szkodliwości takich substancji jak: alkohol, narkotyki, papierosy.

Kolejne spotkanie planowane jest w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini w dniu 12.12.2018r.(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-11-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pod nazwą „Używki - im później, tym lepiej”

 

Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływa mają używki na rozwijający się organizm oraz uświadomienie, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-11-2018, odsłon: 10)

Ulotka(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 21-11-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pod nazwą „Używki im później tym lepiej”

 

Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływa mają używki na rozwijający się organizm oraz uświadomienie, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 20-11-2018, odsłon: 12)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „Używki im później tym lepiej”. Współorganizatorami projektu jest Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini oraz Gminny Punkt KonsultacyjnyCzytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 07-11-2018, odsłon: 27)

 

 

W dniu 12 października br. w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini odbyło się spotkanie Komisji Konkursowej, w skład której weszli; przedstawiciel GOPS, przedstawiciel Zespołu Szkolno - Przedszkolenego w Pisarzowicach oraz przedstawiciel Gminnej Komisji ds Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miękini. 

 

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 17-10-2018, odsłon: 29)

 

 

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców gminy Miękinia do czynnego udziału w projektach socjalnych organizowanych przez pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini. Na terenie gminy od wielu lat cyklicznie trwają projekty socjalne, które mają na celu przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu, wsparcie osób niepełnosprawnych, samotnych i najbardziej potrzebujących oraz zwrócenie szczególnej uwagi mieszkańców gminy na bieżące problemy.Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 02-10-2018, odsłon: 64)

 

 

W ramach projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy" Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini ogłasza nabór do Grupy Wsparcia dla osób doznających przemocy w rodzinie.Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 01-10-2018, odsłon: 35)

 

 

 

 

W dniu 20 czerwca br. odbyło się szkolenie pn. „Jak opiekować się osobą starszą w domu-  aspekt praktyczny” organizowane przez Dolnośląski Ośrodek Polityki Społecznej przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Miękini.Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-06-2018, odsłon: 99)

 

 

W ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy”, w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini został ogłoszony konkurs pn. "STOP CYBERPRZEMOCY".

 

Zakończył się już  etap szkolny tego konkursu, nagrodzone prace (plakaty i filmy), będą rywalizować na etapie gminnym z pracami uczniów ze szkół w Lutyni i Pisarzowicach.Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 16-05-2018, odsłon: 94)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0361