Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 5
Dzisiaj odsłon: 15
Ogółem wizyt: 209 065
Ogółem odsłon: 386 770

Goście: 4Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

PROJEKTY

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje o rocznym planie realizacji projektów socjalnych w roku 2019

 

 

PLAN(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 17-04-2019)

 

 

W dniu 21 grudnia br. na apelu bożonarodzeniowym w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Lutyni zostały wręczone nagrody dla zwycięzców konkursu pn. "Przemoc - złodziej życia!", realizowanego w ramach interdyscyplinarnego projektu pn. "Porozmawiajmy o przemocy".

 

Zwycięzcom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 11-01-2019)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w dniu 24 października br. o godz. 13.00-14.30 w siedzibie Samorządowego Ośrodka Kultury w Miękini odbyło się spotkanie ze społecznością lokalną w ramach debaty społecznej pn.: „POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE – MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW”, organizowaną i prowadzoną przez Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 03-12-2018, odsłon: 46)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt pod nazwą „Używki - im później, tym lepiej”.

Informujemy, iż dnia 23.11.2018r., odbyło się spotkanie z psychoterapeutą do spraw uzależnień z młodzieżą z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Pisarzowicach. Spotkanie było bardzo inspirujące, młodzież z zaciekawieniem słuchała wykładu i zadawała pytania dotyczące szkodliwości takich substancji jak: alkohol, narkotyki, papierosy.

Kolejne spotkanie planowane jest w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Miękini w dniu 12.12.2018r.(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-11-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pod nazwą „Używki - im później, tym lepiej”

 

Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływa mają używki na rozwijający się organizm oraz uświadomienie, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 27-11-2018, odsłon: 85)

Ulotka(kategoria: Projekty socjalne, dodano: 21-11-2018)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej realizuje projekt pod nazwą „Używki im później tym lepiej”

 

Celem projektu jest szerzenie wiedzy na temat szkodliwości sięgania po używki tj. alkohol, narkotyki czy papierosy w młodym wieku. Uświadamianie młodzieży jak destrukcyjny wpływa mają używki na rozwijający się organizm oraz uświadomienie, że uleganie namowom środowiska i spożywanie np. alkoholu „dla towarzystwa” jest oznaką słabości, a nie dorosłości.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 20-11-2018, odsłon: 88)

 

 

W ramach projektu „Porozmawiajmy o przemocy”, w Szkołach z terenu gminy Miękinia  został ogłoszony konkurs pn. "STOP CYBERPRZEMOCY".

 

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 15-11-2018, odsłon: 47)

 

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini rozpoczął realizację projektu socjalnego pod nazwą „Używki im później tym lepiej”. Współorganizatorami projektu jest Gminna Komisja ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini oraz Gminny Punkt KonsultacyjnyCzytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 07-11-2018, odsłon: 83)

 

 

25 października w Zespole Szkolno –Przedszkolnym w Miękini odbyło się spotkanie z kuratorem sądowym Sądu Rejonowego w Środzie Śląskiej - Panem Krzysztofem Ruszczykiem. W prelekcji na temat odpowiedzialności karnej nieletnich uczestniczyły klasy piąte, szóste i siódme.

 Czytaj więcej (kategoria: Projekty socjalne, dodano: 26-10-2018, odsłon: 36)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0328