Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 15
Dzisiaj odsłon: 110
Ogółem wizyt: 241 534
Ogółem odsłon: 476 336

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się
Prelekcje z cyberprzemocy- przeszkolono prawie 500 osób

 

logo

Na terenie gminy Miękinia na temat cyberprzemocy przeszkolono prawie pół tysiąca osób. Uczestnicy prelekcji dowiedzieli się m.in. czym jest cyberprzemoc, poznali aspekty prawne zjawiska cyberprzemocy (w kontekście prawa różnych państw), a także nabyli umiejętności reagowania na przemoc.Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w ramach realizacji projektu pt."Bezpieczeństwo– priorytetową inwestycją w Gminie Miękinia - Program Ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” w miesiącu listopadzie w placówkach oświatowych z terenu gminy Miękinia zostały przeprowadzone prelekcje pn. „Bezpieczne dziecko w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania” .

Prelekcje przeprowadził mł.asp. Paweł Sobczak Specjalista Wydziału do walki. z Cyberprzestępczością z  Komendy wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini dziękuje Naczelnikowi Wydziału dw. z Cyberprzestępczością, mł. insp. Ryszardowi Piotrowskiemu, za umożliwienie przeprowadzenia prelekcji i pomoc w realizacji projektu.admin, 05-12-2016, odsłon: 365

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0323