Menu strony

Aktualności
kategoriami

Działalność GOPSu

Elektroniczna skrzynka podawcza

Elekroniczna skrzynka podawcza

Statystyki

Dzisiaj wizyt: 12
Dzisiaj odsłon: 95
Ogółem wizyt: 241 531
Ogółem odsłon: 476 321

Goście: 6Aktywni użytkownicy: 1
Konto użytkownika
Witaj,
nie jesteś zalogowany.

Zaloguj się

logo

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w dalszym ciągu można skorzystać z oferty punktu mediacyjnego realizowanego w ramach projektu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017.

 

W miesiącu listopadzie mieszkańcy gminy przy pomocy mediatora aktywnie podejmowali działania i ustalenia zmierzające do konstruktywnego rozwiązania problemów rodzinnych.

 

Punkt mediacyjny czynny jest w godzinach pracy GOPS.

Oosoba do kontaktu: Pani Monika Międzyrzecka.(kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 01-12-2016)

 

logo

Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w ramach programu Razem Bezpieczniej  im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017, zostały zorganizowane warsztaty z samoobrony.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 22-11-2016, odsłon: 223)

 

 

logo

W ramach  „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017”, zostały zakupione materiały promocyjne, które będą dystrybuowane wśród zaangażowanych uczestników projektu.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 22-11-2016, odsłon: 264)

 logo

 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że w ramach realizowanegoprojektu  Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka  pracownik socjalny  we współpracy   z funkcjonariuszami  Komendy Powiatowej Policji wizytowali rodziny z terenu Gminy Miękinia. Wizyty w środowisku mają  na celu prewencyjne działania, kontrole zachowań  aspołecznych, profilaktykę przemocy domowej oraz wzmocnienie  bezpośredniego zainteresowania Policji i innych służb zajmujących się  bezpieczeństwem  mieszkańców. (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 21-11-2016)

 

logo

 

 

Informujemy, że w związku z realizacją projektu pt. Bezpieczeństwo –priorytetową inwestycją w Gminie Miękinia" w miesiącu listopadzie w placówkach oświatowych z terenu gminy Miękinia odbędą się prelekcje na temat cyberprzemocy.Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 21-11-2016, odsłon: 238)

 

 

W ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017, Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że zostało jeszcze kilka miejsc na bezpłatne warsztaty z samoobronyCzytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 21-11-2016, odsłon: 226)

 Razem Bezpieczniej

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini informuje, że od października 2016r. realizuje projekt pt. Bezpieczeństwo ...

 

 Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 15-11-2016, odsłon: 485)

 

Razem Bezpieczniej

Realizacja „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017” pozwoli na utrzymanie osiągniętych rezultatów w zakresie poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego, a także podniesienie poziomu wiedzy i aktywizację społeczeństwa w zakresie zapobiegania przestępczości i aspołecznych zachowań, poprawienie wizerunku Policji, pomocy społecznej i innych służb działających w tym zakresie.

 Czytaj więcej (kategoria: Razem Bezpieczniej, dodano: 15-11-2016, odsłon: 316)

Szukaj w serwisie 

  

          

 

          www.brpd.gov.pl

 

 

 

Obudź czujność
Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej
Facebook

 

Website engine's code is WebMan
Generowanie strony [s]: 0.0523