Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Projekt socjalny pod nazwą „Ogródki dla Seniorów”.

Utworzono dnia 17.05.2024

Miło nam poinformować mieszkańców gminy Miękinia, że wraz z początkiem miesiąca ruszył projekt socjalny pod nazwą „Ogródki dla Seniorów”.
Kampania realizowana jest we współpracy z Fundacją „Drzewko Szczęścia”.


Celem projektu jest szerzenie wśród Seniorów wiedzy na temat zdrowego stylu życia, promowanie zachowań prozdrowotnych, aktywizacja społeczna poprzez udział w spotkaniach i wydarzeniach organizowanych dla Seniorów, wskazanie jak ważna jest aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie, które znacząco może wpłynąć na wydłużenie i utrzymanie w dobrej jakości kolejnych lat życia, a tym samym samodzielności.


Celem projektu jest również pokazanie Seniorom, że w każdym wieku można, a wręcz należy dbać o siebie, korzystać z atrakcji, jakie zapewnia środowisko, uczestniczyć w życiu społecznym. Każdy wiek jest dobry na realizowanie marzeń i snucie nowych planów.


Serdecznie zapraszamy do śledzenia strony internetowej pod adresem
http://www.gops.miekinia.pl oraz naszych kont w mediach społecznościowych. Zamierzamy na nich zamieszczać treści dotyczące sposobów spędzania aktywnie czasu, propozycji zajęć ruchowych, spotkań, wydarzeń dedykowanych Seniorom.

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny