Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Już za 7 dni rusza Program ,,Miękińska Karta Seniora'' oraz ,,Miękińska Karta Dużej Rodziny" !

Utworzono dnia 25.01.2024

Wnioski o wydanie kart ,,Miękińskiej Karty Seniora'' oraz ,, Miękińskiej Karty Dużej Rodziny'' będą przyjmowane od 1 lutego 2024 r. w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini przy ul. Kościuszki 18A, w pokoju nr 1.

Program ma na celu wsparcie i poprawę warunków życia seniorów oraz rodzin wielodzietnych z terenu Gminy Miękinia.

Osobami uprawnionymi do posiadania „Miękińskiej Karty Dużej Rodziny” będą osoby zamieszkujące na terenie Gminy Miękinia, które mają lub miały na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek.

„Miękińską Kartę Seniora” będzie mogła otrzymać każda osoba, która ukończyła 65 rok życia,a ponadto jest zameldowana na pobyt stały oraz zamieszkuje na terenie Gminy Miękinia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Partnerom, którzy dołączyli do Programu. Dzięki Państwu osoby, które będą posiadały “Miękińską Kartę Dużej Rodziny” i/lub “Miękińską Kartę Seniora” będą mogły skorzystać ze zniżek zaoferowanych przez przedsiębiorców oraz Gminę Miękinia.

Aktualna lista Partnerów, którzy dołączyli do ,,Miękińskiej Karty Seniora'' oraz ,, Miekińskiej Karty Dużej Rodziny''  na stornie:

https://gops.miekinia.pl/miekinska-karta-seniora/n,partnerzy-miekinskiej-karty-seniora

https://gops.miekinia.pl/miekinska-karta-duzej-rodziny/n,partnerzy-miekinskiej-karty-duzej-rodziny

Wnioski o wydanie karty będą dostępne na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini https://gops.miekinia.pl/  oraz w siedzibie tutejszego Ośrodka od 1 lutego 2024 r.

 

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Czerwiec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny