Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Projekt socjalny „Bezpieczeństwo osobiste seniorów”.

Utworzono dnia 25.01.2023

Seniorko! Seniorze!

Chcesz zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu samoobrony?

Chcesz wiedzieć, jakie masz prawa a czego powinieneś unikać?

Chciałbyś posłuchać psychologa czy lekarza psychiatrii, którzy wskażą prawidłowy sposób zadbania o swoje zdrowie psychiczne?

 

Przeczytaj, przyjdź, skorzystaj i umiejętnie wykorzystaj!

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini pod patronatem Burmistrza Miękini Pana Jana Mariana Grzegorczyna realizuje projekt socjalny pod nazwą „Bezpieczeństwo osobiste seniorów”, który trwać będzie do końca 2023 roku.

W ramach projektu przewidziany jest m.in. cykl spotkań z prawnikiem, psychologiem, terapeutą uzależnień, kurs pierwszej pomocy przedmedycznej, spotkania z policją, strażą pożarną oraz innym służbami ratowniczymi, zajęcia ruchowe oraz praktyczne warsztaty samoobrony.

Celem projektu jest poprzez aktywność umysłową i fizyczną przekazanie umiejętności z zakresu bezpieczeństwa osobistego, ochrony siebie i najbliższych oraz zadbania o swój dobrostan psychiczny.

Do bezpłatnego udziału w projekcie zapraszamy wszystkich seniorów z gminy Miękinia. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, a działania w ramach projektu będą się odbywały w zamkniętej grupie przy udziale profesjonalistów z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa seniora.

Warunkiem uczestnictwa udziału w zajęciach ruchowych i warsztatach z samoobrony jest dyspozycyjność i frekwencja na zajęciach prowadzonych w ramach projektu.

Po szczegółowe informacje zapraszamy do kontaktu z Panią Aleksandrą Kutkiewicz – Długosz – w siedzibie Ośrodka lub telefonicznie (Tel. 71/ 736 08 60).

Obrazek - seniorz w parku

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Styczeń 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny