Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Projekt socjalny "Możemy" - grupa wsparcia

Utworzono dnia 31.05.2022

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej                        

w Miękini informuje o realizacji projektu socjalnego pod nazwą  "Możemy"- grupa wsparcia dla kobiet pochodzących

z gminy Miękinia.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini realizuje projekt socjalny pod nazwą " Możemy" - grupa wsparcia dla kobiet pochodzących z gminy Miękinia.

 

Grupa wsparcia jest formą pomocy psychologicznej, niezależnie od wieku, statusu społecznego, doświadczeń życiowych itp. Grupa wsparcia będzie prowadzona przez psychologa z Gminnego Punktu Konsultacyjnego.

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, które odbędzie się 02.06.2022 r. o godzinie 16:30 w Punkcie Konsultacyjnym przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Miękini.

 

Szanowne Mieszkanki gminy Miękinia!

Dzięki grupie wsparcia możecie poczuć się mniej osamotnione, dowiedzieć się, że wiele kobiet myśli i czuje podobnie, boryka się z podobnymi problemami. Udział w grupie wsparcia polega                      na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Biorąc udział w grupie można uzyskać wsparcie w radzeniu sobie z własnymi trudnościami, zidentyfikować swoje mocne strony, znaleźć sposób na zmianę swojej sytuacji życiowej oraz poszerzyć umiejętności wychowawcze.
 

Uczestnictwo w spotkaniach grupy wsparcia jest dobrowolne i nieodpłatne.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny