Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Przedsiębiorco! Zostań Partnerem ,,Miękińskiej Karty Dużej Rodziny’’ i/lub ,,Miękińskiej Karty seniora’’

Utworzono dnia 21.09.2023

Miło Nam poinformować, iż kolejni przedsiębiorcy zadeklarowali chęć przystąpienia do programu “Miękińskiej Karty Dużej Rodziny” i “Miękińskiej Karty Seniora”. Dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie programem.

Dzięki temu już w I kwartale 2024 r. osoby, które będą posiadały “Miękińską Kartę Dużej Rodziny” i/lub “Miękińską Kartę Seniora” będą mogły skorzystać ze zniżek oferowanych przez przedsiębiorców oraz Gminę Miękinia.

Przypominamy również, że nadal można dołączyć do grona partnerów. Do udziału w programie zapraszamy zarówno podmioty prywatne jak i instytucje. Do wspólnych działań zapraszamy zarówno firmy usługowe tj. zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, krawieckie itp. oraz sklepy, apteki, restauracje czy kawiarnie. Informujemy również, iż partnerzy mogą być z całej Polski i zachęcamy do udziału w projekcie np. ośrodki wypoczynkowe czy restauracje z innych miast.

Chcąc przystąpić do programu wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu (dostępna na stronie: https://gops.miekinia.pl/pliki/plik/deklaracja-dla-partnera-pdf-1686571450.pdf) i przesłać jej skan drogą elektroniczną na adres  PROGRAM500PLUS@GOPS.MIEKINIA.PL lub dostarczyć za pośrednictwem poczty lub osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A).

Każdy podmiot zainteresowany współpracą sam ustala poziom zniżki, czy udziela zniżki na ,,Miękińską kartę dużej rodziny’’ czy na ,,Miękińską kartę seniora’’ lub na obie karty oraz zasady udzielenia zniżki.


Co przedsiębiorca otrzymuje w zamian?

  • Wpis na listę firm honorujących Miękińską Kartę Seniora i/lub Miękińską Kartę Dużej Rodziny;
  • Naklejkę Programu Miękińskiej Karty Seniora i/lub Miękińskiej Karty Dużej Rodziny;
  • Publikację danych adresowych i znaków firmowych wraz z wykazem oferowanych ulg i zniżek na stronie internetowej odnośnie projektu;
  • Uczestnictwo w Programie daje możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.

 

Program ma na celu wsparcie i poprawę warunków życia seniorów oraz rodzin wielodzietnych z terenu Gminy Miękinia. Planowane rozpoczęcie Programu to I kwartał 2024 roku.

Osoby, które będą uprawnione do uzyskania Miękińskiej Karty Seniora to osoby, które ukończyły 60 rok życia oraz są zameldowane i faktycznie zamieszkują na terenie gminy Miękinia. Natomiast osoby, które będą uprawnione do uzyskania Miękińskiej Karty Dużej Rodziny to mieszkańcy gminy Miękinia, którzy mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek oraz są zameldowane i faktycznie zamieszkują na terenie gminy Miękinia.

Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy za chęć udziału w gminnym programie, życzymy owocnej współpracy i pomyślności w prosperowaniu biznesu.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 71 736 08 59, mailowego czy też osobistego w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A), pokój nr 1.

Zapraszamy do współpracy.

 

 

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Listopad 2023 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny