Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Regionalna Leśna Gra Terenowa ,,Bezpieczny Senior''

Utworzono dnia 20.07.2022

Szanowni Seniorzy

Mamy ogromną przyjemność przekazać Wam niniejsze zaproszenie! Jesteśmy świadomi, że bezpieczeństwo seniorów ma ogromną wagę w ówczesnym świecie dlatego wspólnie będziemy odkrywać wiedzę i możliwości w tym zakresie. Marszałek Województwa Dolnośląskiego Pan Cezary Przybylski i Wójt Gminy Miękinia Pan Jan Marian Grzegorczyn zapraszają do udziału w Leśnej Grze terenowej, będącej odpowiedzią na nurtujące pytania związane z bezpośrednim i pośrednim bezpieczeństwem seniorów. Wspólnie poznamy większość możliwości dbania o bezpieczeństwo, a możliwości jakie zostaną Wam stworzone mamy nadzieje zaowocują komfortem pozyskanej wiedzy, przyjaźni i konstruktywnie spędzonego czasu.
W trosce o Wasze bezpieczeństwo 26 sierpnia 2022 r. w szkółce leśnej w Mrozowie odbędzie się Regionalna Leśna Gra Terenowa pod nazwą ,,Bezpieczny Senior’’, w czasie której będziecie Państwo mieli możliwości poszerzenia wiedzy i podniesienia poziomu świadomości czyhających w dzisiejszym świecie zagrożeń.

Prócz gry terenowej w trakcie wydarzenia przewidziano także prelekcję na temat walki z przestępczością, występ kabaretu Bałamutki z Miękini, wspólną biesiadę i wiele innych atrakcji.
Razem z Marszałkiem Województwa dolnośląskiego, Wójtem Gminy Miękinia oraz Lasami Państwowymi liczymy na Wasz aktywny udział w zabawie!

Zainteresowanych prosimy o kontakt z pracownikiem socjalnym, Panią Anną Tarnowską, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 71 736 08 57, celem ustalenia szczegółów.

Oficjalne zaproszenie

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Sierpień 2022 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny