Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Miło Nam poinformować, iż kolejni przedsiębiorcy zadeklarowali chęć przystąpienia do programu “Miękińskiej Karty Dużej Rodziny” .

Utworzono dnia 12.12.2023

Dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie programem. Dzięki temu już w I kwartale 2024 r. osoby, które będą posiadały “Miękińską Kartę Dużej Rodziny” będą mogły skorzystać ze zniżek oferowanych przez przedsiębiorców oraz Gminę Miękinia.

Do programu dołączyli:

AKTENA SP. Z O.O.
Wynajem apartamentów nad morzem w Rogowie. Są to nowoczesne mieszkania dostosowane do rodzin wielodzietnych jak i seniorów.
ul. Legnicka 55D/12 , 54-203 Wrocław
email: ckaktena@gmail.com

CREATOR SP. Z O.O.
Creator oferuje usługi o charakterze leczniczym, rehabilitacyjnym, a także regeneracyjnym i rekre-acyjnym. Prowadzi działalność z zakresu m.in. ambulatoryjnej i stacjonarnej opieki specjalistycznej, krioterapii ogólnoustrojowej, aktywnej terapii kręgosłupa metodą DBC, specjalistycznej rehabilitacji dziecięcej.
ul. Lotnicza 37 Wrocław
ul. Paderewskiego 35 Wrocław
ul. Szybowcowa 23 Wrocław
al. Jerozolimskie 26b Brzeg Dolny
https://creator.wroc.pl

Dolnośląskie Centrum Medyczne Dolmed S.A.
Jest to nowoczesna placówka medyczna świadcząca usługi o następujących profilach: podstawowa opieka zdrowotna, poradnie specjalistyczne, diagnostyka laboratoryjna, diagnostyka obrazowa (TK, MRI, USG, RTG, Mammografia), diagnostyka gastrologiczna (testy oddechowe), diagnostyka kar-diologiczna (holtery, ekg spoczynkowe), stomatologia, spirometria, tympanometria, audiometria oraz medycyna pracy.

ul. Legnicka 40, 53-674 Wrocław
Dolmed posiada także 2 filie w Miękini i Lutyni:
ul. Kolejowa 4, 55-330 Miękinia,
ul. Kościuszki 37, 55-330 Lutynia.
https://www.dolmed.pl/


Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy za chęć udziału w gminnym programie życzymy owocnej współpracy i pomyślności w prosperowaniu biznesu.

Przedsiębiorców chętnych do przystąpienia do programu, bądź chcących uzyskać na jego temat więcej informacji zachę-camy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 71 736 08 59, mailowego czy też osobistego w go-dzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A), pokój nr 1.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny