Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Miło Nam poinformować, iż kolejny przedsiębiorca zadeklarował chęć przystąpienia do programu “Miękińskiej Karty Dużej Rodziny” .

Utworzono dnia 23.11.2023
Dziękujemy Państwu za tak duże zainteresowanie programem. Dzięki temu już w I kwartale 2024 r. osoby, które będą posiadały “Miękińską Kartę Dużej Rodziny”będą mogły skorzystać ze zniżek oferowanych przez przedsiębiorców oraz Gminę Miękinia.
Do grona zadeklarowanych Partnerów programu dołączył:
Pododream- Gabinet podologiczny Klaudia Gurak
Specjalistyczna pielęgnacja stóp.
• Pedicure medyczny/pielegnacyjny
• Usuwanie odcisków/modzeli/brodawek wirusowych
• Rekonstrukcja paznokci
• Korekta wrastających i wkręcających paznokci
• Oczyszczanie paznokci zmienionych chorobowo oraz pourazowych
• Badania mykologiczne
• Terapia pękających pięt
• Sprzedaż specjalistycznych preparatów kosmetycznych do pielegnacji skóry i paznokci stóp i dłoni
ul. Lutyńska 27, Wróblowice
tel. 799-266-299
Przypominamy również, że nadal można dołączyć do grona partnerów. Do udziału w programie zapraszamy zarówno podmioty prywatne jak i instytucje. Do wspólnych działań zapraszamy zarówno firmy usługowe tj. zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, krawieckie itp. oraz sklepy, apteki, restauracje czy kawiarnie. Informujemy również, iż partnerzy mogą być z całej Polski i zachęcamy do udziału w projekcie np. ośrodki wypoczynkowe czy restauracje z innych miast.
Chcąc przystąpić do programu wystarczy wypełnić deklarację przystąpienia do programu (dostępna na stronie: https://gops.miekinia.pl/.../deklaracja-dla-partnera-pdf...) i przesłać jej skan drogą elektroniczną na adres PROGRAM500PLUS@GOPS.MIEKINIA.PL lub dostarczyć za pośrednictwem poczty lub osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A).
Każdy podmiot zainteresowany współpracą sam ustala poziom zniżki, czy udziela zniżki na ,,Miękińską kartę dużej rodziny’’ czy na ,,Miękińską kartę seniora’’ lub na obie karty oraz zasady udzielenia zniżki.
Co przedsiębiorca otrzymuje w zamian?
• Wpis na listę firm honorujących Miękińską Kartę Seniora i/lub Miękińską Kartę Dużej Rodziny;
• Naklejkę Programu Miękińskiej Karty Seniora i/lub Miękińskiej Karty Dużej Rodziny;
• Publikację danych adresowych i znaków firmowych wraz z wykazem oferowanych ulg i zniżek na stronie internetowej odnośnie projektu;
• Uczestnictwo w Programie daje możliwość zwiększenia swojej rozpoznawalności oraz pozyskania nowej grupy stałych klientów.
Program ma na celu wsparcie i poprawę warunków życia seniorów oraz rodzin wielodzietnych z terenu Gminy Miękinia. Planowane rozpoczęcie Programu to I kwartał 2024 roku.
Osoby, które będą uprawnione do uzyskania Miękińskiej Karty Seniora to osoby, które ukończyły 60 rok życia oraz są zameldowane i faktycznie zamieszkują na terenie gminy Miękinia. Natomiast osoby, które będą uprawnione do uzyskania Miękińskiej Karty Dużej Rodziny to mieszkańcy gminy Miękinia, którzy mają lub mieli na utrzymaniu łącznie co najmniej troje dzieci bez względu na ich wiek oraz są zameldowane i faktycznie zamieszkują na terenie gminy Miękinia.
Wszystkim Partnerom serdecznie dziękujemy za chęć udziału w gminnym programie życzymy owocnej współpracy i pomyślności w prosperowaniu biznesu. Przedsiębiorców chętnych do przystąpienia do programu, bądź chcących uzyskać na jego temat więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr tel. 71 736 08 59, mailowego czy też osobistego w godzinach pracy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini (ul. Kościuszki 18A), pokój nr 1.

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Maj 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny