Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini

Oferta pracy AGES SP. Z O.O.

Utworzono dnia 09.06.2020

Stanowisko: Pakowanie paczek do wysyłek internetowych

Miejsce pracy: Źródła

Poszukujemy osoby do pakowania paczek wysyłek internetowych.

OFERUJEMY:

· na początek umowa zlecenie, następnie umowa o pracę,

· możliwość długofalowej współpracy,

· pracę w miłej atmosferze.

ZADANIA:

· pobieranie towaru z magazynu,

· wystawianie dokumentów z systemu,

· kompletowanie, pakowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki,

· wydawanie przesyłek kurierowi,

OCZEKUJEMY:

· gotowości i zdolności do pracy na zmianie dziennej,

· braku przeciwwskazań do stania/chodzenia przez 8 godzin i dźwiganiu paczek o wadze 25 kg,

· sumienności i skrupulatności w wykonywaniu obowiązków

· przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy

Praca w miejscowości Źródła (55-330)

Kontakt : 723 188 165, k.stachyra@liapor.pl

Kalendarium

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny